Witamy na naszej stronie internetowej. Firma IMIELSKI DRUKARNIA powstała w 1989 roku, w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na profesjonalną drukarnię offsetową. Doświadczenie i wiedza umożliwiły nam zdobycie grona stałych klientów.

OFERTA

Możecie państwo korzystać z naszej bogatej oferty druku od etykiet, okładek, gwarancji, ulotek, metek, certyfikatów, nalepek w dowolnym kształcie na papierze oraz folii samoprzylepnej, poprzez zaproszenia, dyplomy, kalendarze, afisze, foldery, broszury, koperty, papiery firmowe, teczki firmowe aż do druków samokopiujących i opakowań z tektury litej.

MOŻLIWOŚCI

Posiadamy również szerokie możliwości uszlachetniania druków poprzez lakierowanie UV, zarówno wybiórcze jak i całościowe, lakier offsetowy, nadający połysk lub matujący powierzchnie, foliowanie druków, tłoczenie i sztancowanie.

DODATKOWO

Oprócz druku oferujemy szeroki zakres usług introligatorskich takich jak szycie zeszytowe zszywkami płaskimi i oczkowymi do segregatorów, spiralowanie kalendarzy ściennych, bigowanie, falcowanie, nacinanie etykiet samoprzylepnych, perforacja. Wycinamy również opakowania z tektury litej i falistej do formatu B2.

Mamy nadzieję, że zamieszczone tutaj informacje przybliżą i wzbudzą Państwa zainteresowanie naszą ofertą. Zapraszamy do współpracy.